УКР РУС
15-80 (зі стаціонарних) (061) 787 15 80 (050) 414 15 80 (067) 656 15 80

Наші новини: До уваги голів правління ОСББ та ЖБК

   23 вересня 2020
Підготовка до опалювального періоду 2020-2021рр

До уваги голів правління ОСББ та ЖБК

При підготовці житлових будинків до опалювального періоду 2020-2021 рр.  Концерн „Міські теплові мережі” керується вимогами «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затвердженими Наказом Міністерства  палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 620/378 від 10.12.2008 р. (надалі -  Правила).

Відповідно до п.п. 2.1,2.3  розділу Х Правил, Вам необхідно у визначені терміни створити комісію з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період. До складу Вашої комісії будуть залучені фахівці Концерну  „Міські теплові мережі ”.

На виконання вимог Закону, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 219 від 15.08.2018  затверджено «Порядок обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води» (надалі - Порядок № 219).

Згідно п.4 розділу I Порядку 219 «Обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води багатоквартирного будинку здійснюється виконавцем та включає комплекс робіт з технічного обслуговування та проведення поточного ремонту внутрішньобудинкових систем від зовнішньої поверхні стіни будинку до точки приєднання житлового (нежитлового) приміщення протягом усього періоду їх експлуатації»

Відповідно до п.7 розділу I Порядку №219 «Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку складається з комплексу робіт, спрямованих на підтримку справності елементів системи чи заданих параметрів та режимів роботи обладнання внутрішньобудинкових систем за допомогою огляду, налагодження, регулювання і випробування систем, заміни швидкозношуваних елементів, заправки витратними матеріалами, змащення тощо.

Порядком 219 визначено що виконавець це юридична або фізична особа - підприємець, уповноважена співвласниками на виконання робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води….

Відповідно до п.3  розділу VIII Правил, після виконання ремонтно-профілактичних робіт системи теплоспоживання повинні бути заповнені хімічно очищеною водою з тиском більше статичного на 0,5 кгс/кв.см, увідні засувки - закриті. 

    Фахівці Концерну «Міські теплові мережі» при участі у складі комісій з перевірки готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період перевіряють стан готовності внутрішньобудинкової системи теплоспоживання вцілому.

         Враховуючи вищенаведене Вам необхідно надати до 28 вересня  Концерну «МТМ» акт та паспорт готовності до опалювального періоду 2020-2021рр. (додатки 4 та 5 до правил у трьох примірниках), для подальшого комісійного обстеження внутрішньобудинкової системи опалення та визначення її стану готовності.

 

 

Акти надавати на адресу Концерну «МТМ» бульвар Гвардійський, 137. Телефон для довідок 2123969.

            Вразі не надання акту та паспорту,  теплоносій на будинок поданий не буде.