УКР
15-80 (зі стаціонарних) (061) 787 15 80 (050) 414 15 80 (067) 656 15 80

Наші новини: Мешканці зруйнованого будинку по вулиці Незалежної України вже отримали 61 акт обстеження пошкодженого майна

   10 березня 2023
У самому напівзруйнованому будинку вже завершуються першочергові аварійно-ремонтні роботи

Мешканці зруйнованого будинку по вулиці Незалежної України, 67 на сьогодні вже отримали 61 акт обстеження пошкодженого майна. 

Як повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв, 29 з них подали документи для отримання від міста щомісячної фінансової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень. Також 32 людини отримали довідки про статус ВПО та подали заяви на призначення відповідної допомоги від держави. За отриманням матеріальної допомоги з мого депутатського фонду на поховання одинадцяти загиблих звернулися семеро людей. 

Двоє людей, які звернулися за розселенням, вже мають тимчасовий дах над головою - у модульному містечку та у геріатричному стаціонарі. Ще кілька сімей вивчають надані їм пропозиції. 

У самому напівзруйнованому будинку вже завершуються першочергові аварійно-ремонтні роботи – демонтаж аварійних конструкцій та вивезення будівельного сміття. 

Наразі багатоповерхівку почали обстежувати фахівці Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, які підготують офіційний висновок про технічний стан будівлі та можливість її відновлення.