УКР
15-80 (зі стаціонарних) (061) 787 15 80 (050) 414 15 80 (067) 656 15 80

Наші новини: У Запоріжжі проведуть планові гідравлічні випробування теплових мереж

   11 квітня 2023
При виявленні витоку теплоносія треба телефонувати до міського Контакт-центру 15-80.

Фахівці концерну «Міські теплові мережі» проводитимуть планові гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність трубопроводів, запірної і регулюючої арматури пробним тиском. Роботи розпочнуться з 17 квітня.

Як повідомляє концерн «МТМ», випробуванню підлягають усі зовнішні мережі і теплові вводи на будівлі (до елеваторних вузлів).

На час проведення випробувань теплової мережі тиском, теплові пункти і системи теплоспоживання повинні бути відключені.

Для уникнення пошкоджень внутрішніх систем опалення, затоплення приміщень і заподіяння шкоди життю або здоров'ю людей, банасоутримувачам необхідно:

  1. Встановити на першій засувці перед елеваторним вузлом металеві заглушки на подавальному і зворотньому трубопроводах з боку вводу теплоносія.
  2. Перевірити наявність металевих заглушок або оглядового розриву на подавальному і зворотньому трубопроводах з боку вводу теплоносія на бойлерних установках.
  3. У період проведення випробувань організувати спостереження за тепловими мережами, що знаходяться на балансі і транзитними трубопроводами, які проходять по підвалах будівель.
  4. Забезпечити доступ представникам концерну «МТМ» в усі приміщення будівель, через які проходять теплові мережі, незалежно від їх балансової належності.
  5. При виявленні витоку теплоносія, телефонувати до міського Контакт-центру 15-80.
  6. Металеві заглушки встановлюються на весь міжопалювальний період до моменту початку опалювального періоду 2023-2024 рр.