УКР
15-80 (зі стаціонарних) (061) 787 15 80 (050) 414 15 80 (067) 656 15 80

Наші новини: Стартує ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL

   24 квітня 2023
Загальноміська толока триватиме до 24 травня. Ця ініціатива покликана згуртувати усіх містян задля того, щоб зробити Запоріжжя ще чистішим та комфортнішим тилом для наших військових

Стартує ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL, яка триватиме до 24 травня

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Сьогодні стартує ЗАПОРІЖЖЯ TOLOKA FESTIVAL, яка триватиме до 24 травня.

Ця ініціатива покликана згуртувати усіх містян задля того, щоб зробити Запоріжжя ще чистішим та комфортнішим тилом для наших військових. "Запоріжець сучасного покоління - не той, хто пише гнівні коментарі в соціальних мережах, а той, хто ДІЄ!" - саме так звучить основна думка заходу.

Долучитися до толоки може кожен. Для цього потрібно об’єднатись з друзями чи колегами у команду та обрати будь-яку активність, яка зробить Запоріжжя чистішим і охайнішим.

За умовами команді потрібно дати назву, зареєструвати її через гугл-форму та зробити у соцмережах фотозвіт виконаної роботи. Обов`язково у ваших дописах мають бути хештеги, щоб світлини не загубилися: #дій_некоментуй #результатнашимисилами #запоріжжя_toloka_festival.

Серед усіх команд буде обрано команду-переможця, яка отримає VIP-квитки в кінотеатр, табличку з відзнакою та фірмові сувеніри.

Давайте попрацюємо, щоб незважаючи на війну цієї весни наше рідне Запоріжжя квітло та сяяло!