УКР
15-80 (зі стаціонарних) (061) 787 15 80 (050) 414 15 80 (067) 656 15 80

Наші новини: Мешканці вулиці Базової сьогодні поскаржилися у контакт-центр КП "ЦУІТ" 15-80 на хімічний сморід у повітрі. І допопомогли виявити порушника

   21 травня 2023
У Шевченківському районі виявлено одного із забруднювачів запорізького повітря.

Мешканці вулиці Базової сьогодні поскаржилися у контакт-центр КП "ЦУІТ" 15-80 на хімічний сморід у повітрі. І допопомогли виявити порушника

"Міські служби, згідно з затвердженим алгоритмом, одразу ж оперативно виїхали на місце. До роботи було залучено поліцію, прокуратуру, екоінспекцію, мобільну лабораторію обласного центру контролю та профілактики хвороб.

У результаті на території промбази на вул. Базовій, 9 виявлено безвідповідального орендаря, який збудував кустарну піч та проводить «випалювання» плат і пластикових медичних відходів (систем, шприців). Слідчі дії тривають, винні будуть покарані згідно з законодавством. І так буде абсолютно з кожним, хто отруює запорізьке повітря.

Велика вдячність людям, які не залишаються осторонь та допомагають виявляти джерела сморіду. Тільки разом ми зможемо вирішити цю проблему і притягнути до відповідальності кожного горе-ділка", - повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Більше фото на сторінці секретаря міської ради https://www.facebook.com/anatoliikurtiev